بستن

سبد خرید شما خالی است.

چگونه لباس شب بپوشیم: راهنمای انتخاب لباس شب

لباس شب مزون گالانت 12 اردیبهشت 1401 0 دیدگاه
چگونه لباس شب بپوشیم: راهنمای انتخاب لباس شب - مزون گالانت

راهنمای انتخاب لباس شب برای اینکه چگونه لباس شب بپوشیم: اگر حضور در یک رویداد رسمی و مجلسی، در شما احساس هیجان و شوق ایجاد کرده است، به جای درستی آمده اید! حضور در یک رویداد رسمی می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. با این حال، در مورد لباس پوشیدن برای این نوع مجالس بیش از چند قانون ناگفته وجود دارد. در ادامه با مزون گالانت همراه باشید تا به بررسی قوانین پوشیدن لباس مجلسی بپردازیم.

لباس شب رنگی شیک - مزون گالانت
لباس شب رنگی شیک

اساساً، پوشیدن لباس‌های شب خیلی بیشتر از چیزی است که به چشم می‌آید مهم است و باید نکات زیادی را نظر بگیرید. بنابراین، چه در یک جشن عروسی شرکت کنید، چه در یک رویداد کاری رسمی یا حضور در مجلس خانوادگی، در اینجا چند نکته و ترفند در مورد نحوه پوشیدن لباس شب آورده شده است.

نحوه پوشیدن لباس شب برای هر نوع مجلس رسمی

اولین قدم دررابطه با این سوال که چگونه لباس شب بپوشیم، برای یک رابطه رسمی، در نظر گرفتن ماهیت رویداد است. مراسم رسمی، مراسم نیمه رسمی، مراسم رسمی راحتی، و مراسم جشن و شادی همگی از انواع مراسم رسمی رایج هستند که مجموعه‌ای منحصر به فرد از قوانین و انتظارات گفته‌شده و ناگفته را به همراه دارند.

ما می دانیم که هیچ چیز به اندازه حدس زدن لباس مناسب برای مراسمی خاص سخت و واقعاً ناامیدکننده نیست، بنابراین برای کشف حقایق تحقیق کامل انجام داده ایم. برای شروع راهنمای نحوه پوشیدن لباس شب، ما به معنای واقعی هر یک از این استانداردها خواهیم پرداخت.

مراسم رسمی

مظهر یک رویداد رسمی و جدی مانند جلسه کاری و اداری است. لباس‌های شب رسمی و بلند تا زمین استاندارد هستند. با این حال، اگر یک لباس شب غیر رسمی و بسیار شیک و شیک دارید، بهتر است از آن دور شوید.

لباس شب مجلسی بلند سفید - مزون گالانت
لباس شب مجلسی بلند سفید – مزون گالانت

مراسم نیمه رسمی

تقریبا مبهم ترین مدل لباس شب، برای مراسم های نیمه رسمی است که می تواند بسیار مشکل باشد. در مراسم نیمه رسمی مثل مراسم عقد یا نامزدی، زنان آزادی بیشتری برای انتخاب لباس دارند دارند. در حالی که اکثراً یک لباس شب رسمی را انتخاب می کنند، اگر بخواهید یک لباس کوکتل با راحتی بالا یا مدل ساده لباس شب تا زیر زانو بپوشید، بسیار مناسب شما خواهد بود.

مدل لباس مجلسی شیک - مزون گالانت
مدل لباس مجلسی شیک – مزون گالانت

برای معرفی لباس شب کوکتل، باید گفت: این لباس کوتاه، کاربردی و کم تزئینی بودند تا برای رقص، نوشیدن و صرف غذای مناسب مهمانان در یک دورهمی عصرانه راحت باشند.

مراسم رسمی راحتی

به عنوان یک قانون سرانگشتی، در حالی که سایر رویدادهای رسمی معمولا محافظه کارانه تر هستند، و مدل های بسیار رسمی باید پوشید، در مراسم رسمی راحتی مثل مهمانی های خانگی که هم رسمی هستند ولی راحتی خاصی نیز دارند، همه چیز بستگی به مد روز دارد. بنابراین خلاقیت شما در این گونه مجالس باید به کار گرفته شود.

مراسم جشن و شادی

عجیب ترین و جذاب ترین مدل های لباس شب را در این مراسم می توانید بر تن کنید. مراسمی مثل عروسی، جشن تولد و جشن فارغ التحصیلی! لباس مجلسی برای عروسی در این دسته قرار می گیرد. در این مراسم ها چیزی کمتر از یک لباس شب بلند تا زمین قابل قبول نیست، در حالی که دستکش های جذاب و خاص خود را نیز پوشیده اید.

متناسب با تیپ بدنی خود لباس بپوشید

قبل از خرید لباس شب، مهم است که نوع بدن خود را در نظر بگیرید. به احتمال زیاد یک شب طولانی خواهد بود، بنابراین اگر می خواهید مطمئن شوید که در تمام طول شب راحت و با اعتماد به نفس خواهید بود باید لباس مجلسی مناسب تیپ بدنی خود را پیدا کنید.

اگر نیم تنه بزرگتری دارید، ممکن است بخواهید از لباس های بدون پشت خودداری کنید. بعید است که سوتین‌های بدون پشت، پشتیبانی مورد نیاز شما را ارائه دهند که باعث می‌شود در تمام طول شب دائماً لباس خود را بکشید.

اگر گلابی‌شکل‌ هستید، به دنبال لباس‌های شبی باشید که نیمه بالایی شما را برجسته می‌کنند. یک یقه هفت یا برخی لوازم جانبی درخشان را امتحان کنید تا چشم را به سمت بالا تنه جذب کنید، جایی که نگاه به دور از نیمه پرتر پایینی خود باشد.

برای شما خانم های ریزه اندام، کاری که لازم است انجام دهید، ایجاد توهم قد است. از لباس‌هایی با دامن بلند یا لباس‌های بلند اجتناب کنید. حجم بیش از حد شما را سنگین می کند و قد شما را کوتاه نمایش میدهد. یک لباس مجلسی متناسب با شکاف ران را انتخاب کنید تا فرم بدنی خود را بلندتر کند.

کسانی از شما که شکل ساعت شنی دارید، هدف این است که منحنی های طبیعی خود را نشان دهید. لباس مجلسی را انتخاب کنید که شکل شما را در در بر می‌گیرد و قسمت پایینی آن کمی روشنتر از قسمت بالایی باشد.

کفش ها را در نظر بگیرید

هنگام انتخاب لباس شب، مهم است که نوع کفشی را که باید بپوشید در نظر داشته باشید. اگر لباس خیلی بلند یا خیلی پر است، باید کفش های پاشنه بلند بپوشید تا روی زمین کشیده نشود. قبل از استفاده از کفش های پاشنه بلند 10 سانتی متری، مطمئن شوید که می توانید برای مدت طولانی در آنها بایستید. این احتمال وجود دارد که در مراسم رسمی پیش رو، ایستادن، انتظار و حتی رقصیدن زیاد باشد، بنابراین مطمئن باشید که در مورد انتخاب کفش خود واقع بین هستید.

کفشی که میپوشید نیز باید متناسب با ماهیت رویداد باشد. در حالی که می‌توانید با کفش‌های تخت یا حتی صندل در برخی رویدادهای راحتی و میز شام کنار بیایید،مراسم رسمی و نیمه رسمی از خانم‌ها می‌خواهد که کفش‌های پاشنه بلند بپوشند. قبل از انتخاب لباس، مطمئن شوید که کفش‌های شما، همسان، راحت و مناسب هستند.

اکسسوری و جواهرات را فراموش نکنید

اکسسوری ها یا لوازم مد برای پوشیدن با لباس شب اغلب در مراسم رمس نادیده گرفته می شود. با این حال، اکسسوری‌های مناسب مانند جواهرات و کیف‌های دستی می‌توانند ظاهر لباس شب شما را بدتر کنند. یک قانون خوب این است که با یک تکه جواهر خاص و جسورانه همراه شوید و بقیه لوازم جانبی خود را از آنجا انتخاب کنید.

به عنوان مثال، اگر یقه‌ی کوتاهی می‌پوشید، یک گردن‌بند درشت تنها چیزی است که برای جلب نظر نیاز دارید. در این مورد، بهتر است به طور کلی از گوشواره صرف نظر کنید یا مطمئن شوید که آنقدر ظریف هستند که با گردنبند تداخل ظاهری ایجاد نکنند.

کیف دستی نیز یک عنصر مهم در ظاهر کلی شماست که باید در مورد آن تصمیم بگیرید. احتمالاً تمام شب آن را همراه خود نخواهید داشت، با این حال، کیف شب شما باید مکمل لباس شما باشد. اطمینان حاصل کنید که با سایر لوازم جانبی شما تداخل ظاهری نداشته باشد، دقت کنید کیف دستی روزمره خود را به یک رویداد رسمی نبرید.

نتیجه گیری راهنمای انتخاب لباس شب

پس از توجه به ظاهر بدنی خود و دقت به نوع رویداد رسمی که قصد شرکت در آن را دارید، وقت آن می رسد که لباس شب مورد نظر خود را انتخاب کنید. در ادامه لباس شب مزون گالانت را به شما معرفی میکنیم تا بهترین انتخاب خود را برای مراسم های رسمی خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.