راهنمای خرید کت و شلوار مجلسی زنانه + 10 نکته

راهنمای خرید کت و شلوار مجلسی زنانه - مزون گالانت

راهنمای خرید کت و شلوار مجلسی زنانه: پیدا کردن یک کت و شلوار مجلسی زنانه عالی برای خانم ها می تواند دشوار باشد – اما راهنمای خرید ما برای کت و شلوار زنانه به شما کمک می کند تا شروع به خرید و جستجو کنید. ما متن این صفحه را اغلب به روز می کنیم. در ضمن لطفا نظرات خود را در مورد کت و شلوار زنانه با مزون گالانت در این صفحه به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید کت و شلوار مجلسی زنانه: یک نکته کلی

نکته مهم راجب کت و شلوار مجلسی

اگر یک شغل محافظه کارانه (حقوق، بانک سرمایه گذاری، مشاوره و غیره)دارید، نکته اصلی این است که محبوبیت شغلی شما به توانمندی های شما وابسته است نه به نوع مد شما.

توانایی های شما و کلمات شما باید بلندتر از لباس شما صحبت کنند، و برای این منظور، تمام هدف لباس مجلسی بخصوص کت و شلوار مجلسی در روز های قرار باید اطمینان حاصل شود که حواس شما را پرت نمی کند. شخصیت خود را با کلمات خود نشان دهید، نه لباس هایتان.

کت و شلوار مجلسی زنانه بنفش
کت و شلوار مجلسی زنانه بنفش – مزون گالانت

برای مجالس رسمی چه نوع کت و شلواری بخریم

بهترین کت و شلوار رنگی برای مجالس سنگین رسمی

کت و شلوار چه رنگی باید تهیه کنید؟ اکثر مردم به شما خواهند گفت که خانم های جوان حرفه ای باید یک کت و شلوار سرمه ای یا یک کت و شلوار زغالی تیره بخرند، البته فقط به این دلیل که هر دو رنگ از شباهت کمتری نسبت به مشکی برخوردار هستند.

شخصاً، من فکر می‌کنم کت و شلوار مشکی نیز خوب است – و اگر بودجه‌ای ندارید، بعد از کار کردن، راحت‌تر می‌توانید مدل های کت و شلوار را به صورت جداگانه تقسیم کنید. (در واقع، کت و شلوارهای مشکی در حال حاضر به قدری محبوب هستند که یکی از خوانندگان حتی فکر می کند که آیا می تواند با یک کت و شلوار خاکستری برای مصاحبه قرا بگذارد!)

با این حال، لطفاً سعی نکنید پارچه‌های مشکی مختلف را برای “ساختن” کت و شلوار ست کنید. اگر فقط یک یا دو کت و شلوار می‌خرید، تمام تلاش خود را بکنید تا از خط‌های سنجاقی خودداری کنید – آنها به یاد ماندنی‌تر هستند، لوازم جانبی آن‌ها سخت‌تر است و پوشیدن کت و شلوارها به صورت جداگانه سخت‌تر است. (اگر در نهایت یکی را خریداری کردید، نکات ما را در مورد نحوه پوشیدن کت و شلوار راه راه و نحوه ترکیب کت و شلوار آبی تیره با رنگ مشکی بررسی کنید.)

در نهایت ممکن است بخواهید مجموعه کت و شلوار خود را با رنگ های کت و شلوار غیر سنتی گسترش دهید.

کت و شلوار زنانه مجلسی سبز جواهر دوزی
کت و شلوار زنانه مجلسی سبز جواهر دوزی – مزون گالانت

کت و دامن یا کت و شلوار مجلسی زنانه

کت و با دامن بپوشید یا شلوار؟ به طور سنتی، محافظه‌کارانه‌ترین پاسخ در اینجا کت و دام است اما در ایران چنین پوششی مرسوم نیست و باید در همه مکان‌ها به جز محافل خانوادگی و دوستانه کت و شلوارپوشید.

به هر حال، کت و دامن هنوز هم نکات مثبتی دارد، اما: اگر به دنبال خرید چیزی کلاسیک هستید، دامن مدادی سالهاست که مورد استفاده قرار گرفته است، در حالی که شلوارهای کت و شلواری چندین بار مد شده اند. برای کفش های پاشنه دار یا تخت، که انتخاب کفش شما را بیشتر از دامن محدود می کند. اگر کت و شلواری با بودجه کم می‌خرید، پیدا کردن دامنی که به خودی خود خوب به نظر برسد را می‌توانید به‌عنوان یک کت و دامن جداگانه در کمد لباس‌تان نگه دارید!

اشکال اصلی: کت و دامن به طور کلی به معنای پوشیدن جوراب شلواری است، اگرچه جوراب شلواری ممکن است در هوای سردتر غیر قابل قبول باشد. به هر قیمتی که شده از دامن کوتاه خودداری کنید و مراقب دریچه های دامن باشید – چیزی که به نظر می رسد یک شکاف جانبی قابل قبول ممکن است پس از نشستن به وسط ران برسد!

همیشه خود را در آینه بررسی کنید: صندلی خود را به سمت جلوی یک آینه تمام قد بکشید و در مقابل آن بنشینید تا کت وشلوار مجلسی خود را وقتی نشسته اید ارزیابی کنید.

آیا باید کت و شلوار را جدا بخرم یا ست کت و شلوار بخرم؟

جدا یا ست؟ تعدادی کت و شلوار به صورت ست با یک قیمت (و یک سایز) هم برای کت و هم برای پایین به فروش می رسد.

به طور کلی، جدا خرید کردن کت و شلوار مجلسی بهتر است – می توانید چندین قطعه و در اندازه ای که برای هر قسمت نیاز دارید خریداری کنید.

به عنوان مثال، ممکن است هم یک دامن و هم یک شلوار هماهنگ وجود داشته باشد، یا حتی گاهی اوقات کت های متعدد در برش های مختلف وجود داشته باشد.

فقط مطمئن شوید که تمام قطعات را با هم تست کنید تا یکسان و هماهنگی کامل داشته باشند.

زنان زیر کت و شلوار کت و شلوار چه بپوشند

زیر کت و شلوار چه بپوشیم؟ از منظر عملی، برای زیر کت و شلوار زنانه، لباس های آستین دار ها چیزهای خوبی هستند – حتی اگر اجناس آستین دار مثل یک ژاکت ابریشمی آستین کوتاه باشد تا یک جلیقه یا پیراهن مجلسی. این به شما کمک می‌کند تا قبل از اینکه لباس‌هایتان را خشک‌شویی کنید، تعداد لباس‌هایتان را افزایش دهید و همیشه لباس برای پوشیدن با کت و شلوار مجلسی زنانه خود داشته باشید.

در غیر این صورت، برای مراسم های مجلسی چیزی می‌خواهید که خیلی شلوغ نباشد – یک لباس دکمه دار سفید، آبی یا صورتی می‌تواند عالی باشد، به شرطی که شکافی در آن وجود نداشته باشد.

یک ژاکت ابریشمی آستین کوتاه می‌تواند عالی باشد، یا حتی یک تی‌شرت ابریشمی می‌تواند خوب باشد، مشروط بر اینکه جدید به نظر برسد و به اندازه کافی مات باشد.

یک بلوز سفید با کت و شلوار مشکی خوب است، اما گاهی اوقات فقط اشاره ای به این دارد که “من ممکن است یک پیشخدمت باشم – یا یک قاتل اجیر شده” پس مراقب قضاوت ها نیز باشید!

برخی از مردم فکر می کنند که یقه مربعی بهترین ظاهر با کت و شلوار است. برخی دیگر ترجیح می دهند زیر کت و شلوار خود بلوز بپوشند.

از نظر اینکه چه رنگ هایی را با کت و شلوار خود بپوشید، برای مراسم مجلسی احتمالاً بهتر است از رنگ کلاسیک سالید (solid) (سفید، مشکی یا پاستلی مانند آبی، صورتی یا اسطوخودوسی) استفاده کنید.

چگونه اکسسوری را برای کت و شلوار مجلسی خود انتخاب کنید

بهترین کفش و کیف برای کت وشلوار زنانه

توجه داشته باشید که می‌توانید چرم مشکی را با سرمه‌ای بپوشید (همچنین رنگ شرابی مایل به قرمز که در کفش‌های زنانه به سختی پیدا می‌شود).

از نظر اینکه چه کیفی را برای ست کردن با کت و شلوار مجلسی باید حمل کنم – من همیشه دوست دارم کیفی با خود حمل کنم که به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتوانم پوشه ای با کپی از رزومه ام در آن قرار دهم. (من معمولا فقط یک کیف را حمل می‌کنم.) کیف نباید چرمی باشد – در واقع یک کیف غیر چرمی سبک‌تر است – اما باید تا حد امکان خاص و لاکچری هم باشد.

با کت و شلوار مجلسی چه جواهراتی بپوشیم؟

در مورد جواهرات – در اینجا محافظه کارانه فکر کنید. گوشواره‌های شما باید چیزهایی باشند که اگر سرتان را تکان دهید، صر و صدا نمی کنند و خیلی جابه‌جا نمی‌شوند و موجب حواس پرتی شما در یک مراسم مجلسی نمی شوند. شما باید ساعت بپوشید (بله، حتی اگر از تلفن همراه خود برای بررسی زمان استفاده می‌کنید – ساعت‌ها یک اکسسوری جذاب همراه کت . شلوار مجلسی زنانه هستند).

من همیشه طرفدار یک گردنبند مروارید ساده و با کیفیت هستم. یک گردنبند بزرگتر نیز می تواند کار کند به شرطی که با بقیه لباس مطابقت داشته باشد. از پوشیدن دستبندهایی که در صورت دست دادن صدا ایجاد می کنند، خودداری کنید.

کت و دامن و جوراب شلواری

آیا واقعا باید جوراب شلواری بپوشم؟ در گذشته، از پوشیدن جوراب شلواری برای مراسم های مجلسی خوانوادگی خودداری می کردند – و مطمئناً در مراسم خیلی مجلسی پاهای برهنه توصیه نمی شود.

برای روزهای معمولی در مزاسم های صمیمانه، جوراب شلواری خوب است.

قبل از اینکه کت و شلوار خود را بپوشید

قبل از اینکه کت و شلوار خود را بپوشید، حداقل، مطمئن شوید که دریچه هایی که با دوخت بسته شده اند را باز کنید (مخصوصاً در پشت کت یا پشت دامن).

ممکن است جیب‌ها را هم بسته باشند، اما مجبور نیستید آن‌ها را باز کنید – خیلی وقت‌ها به نظر می‌رسد که اگر جیب‌ها بسته باشند، بهتر قرار می‌گیرند (یک جیب کت و شلوار را باز کنید تا جایی برای گذاشتن کارت‌های بانکی و ویزیت داشته باشید، اما تقریباً همیشه جیب شلوار را ببندید).

کت و شلواری بخرید که مناسب شما باشد – به سایز و اندازه وسواس نداشته باشید – و با اطمینان آن را بپوشید.

چگونه کت و شلوار مجلسی زنانه خود را نگهداری کنید

همانطور که در بالا ذکر شد، شما نباید اغلب کت و شلوار خود را خشک شویی کنید، و بهتر است پس از شستن تمام لباس ها را با هم خشک کنید تا به طور یکنواخت خشک شوند.

در موارد نادری که کت و شلوار شما تنها پس از چند بار پوشیدن پاره می شود، اولین خط دفاعی شما باید تماس با فروشگاه باشد. پس از آن سعی کنید آن را به یک خیاط ببرید.

وقتی کت و شلوار شما شروع به براق شدن کرد (یا خشکشویی بوی آن را از بین نمی برد)، وقت آن رسیده است که یک کت و شلوار جدید تهیه کنید.

بهترین برندهای کت و شلوار مجلسی زنانه کدام هستند؟

کیفیت کت و شلوار از برندی به برند دیگر متفاوت است، اما علاوه بر کیفیت، می‌توان آن را پیدا کرد که کدام کت و شلوار متناسب با شکل شماست.

به عنوان مثال، کت و شلوار مجلسی زنانه تولید مزون گالانت بسیار با کیفیت و معروف هستند.

2.5/5 - (19 امتیاز)

این نوشته را به اشتراک بگذارید

مطالب بیشتر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *