بستن

سبد خرید شما خالی است.

راهنمای سایز گرفتن برای لباس زیر لباس عروس

لباس عروس مزون گالانت 4 آذر 1401 0 دیدگاه
راهنمای سایز گرفتن برای لباس زیر لباس عروس - مزون گالانت

نمی توان انکار کرد که در طول عروسی، معمولاً همه نگاه ها به لباس عروس معطوف می شود. در حالی که به راحتی می توانند به جزئیات مهمی مانند اکسسوری ها، و آرایش مو و آرایش دست پیدا کنند، وقت گذاشتن برای لباس زیر لباس عروس نیز ضروری است.

مزون لباس عروس گالانت
مزون لباس عروس گالانت

دلیلش این است که لباسی که زیر لباس عروس انتخاب می‌کنید می‌تواند تأثیر زیادی بر ظاهر کلی شما داشته باشد. نه تنها باید قطعات و رنگ های مناسب را انتخاب کنید، بلکه باید مطمئن شوید که همه چیز به درستی تکمیل می شود.

ما معتقدیم که سایزبندی مناسب برای زیره لباس عروس ارزش وقت گذاشتن را دارد، به خصوص اگر مدتی است که سایزبندی نکرده اید. احتمالاً در تمام طول روز سوتین، لباس‌های زیر و سایر لباس های زیر خود را می‌پوشید و اگر در طول شب احساس ناراحتی می‌کنید، به راحتی نمی‌توانید لباس هایتان را عوض کنید! به عبارت ساده، عروسی ها یک جشن باشکوه هستند و لباسی که زیر لباس خود انتخاب می کنید نقش مهمی در لذت بردن از آن روز دارد.

با مشاوره تخصصی مزون گالانت، ما بهترین راه‌ها را برای به دست آوردن تناسب کامل برای لباس‌های زیر عروسی شرح داده‌ایم. به علاوه، نکاتی در مورد چگونگی پیدا کردن لباس زیر مناسب و اشتباهات کلی که باید اجتناب کنید را توضیح داده ایم در ادامه همراه مزون گالانت باشید.

لباس زیر لباس عروس را کجا و چگونه اندازه بگیریم

می‌توانیم شرط ببندیم که اکثریت قریب به اتفاق عروس‌ها اندازه درست سوتین یا سایر لباس‌های زیر را نمی‌دانند. در حالی که برخی ممکن است یک ایده کلی داشته باشند، اما در مورد تناسب دقیق آنها اغلب چند اندازه کمتر هستند. و چه فکر می کنید سایز سوتین مناسب می پوشید یا نه، سایز شدن فقط چند دقیقه طول می کشد و در نهایت ارزشش را دارد.

برای اندازه گیری صحیح، بهترین گزینه این است که به فروشگاهی بروید که اکثریت قریب به اتفاق لباس های زیر را می فروشد. این خرده فروشان احتمالاً یک متخصص در فروشگاه خواهند داشت که می تواند شما را اندازه گیری کند و در مورد سایز دقیق شما صحبت کند.

لباس عروس دکلته یقه هفت خاص - مزون گالانت
لباس عروس شیک در مزون گالانت

علاوه بر این، مهم است که با این متخصصان صادق باشید و در مورد تجربیات گذشته که هنگام پوشیدن لباس زیر داشته اید به آنها شرح دهید. با واضح و مختصر بودن، هر گونه رخداد بد در آینده را که می تواند با پوشیدن استایلی که مخصوصاً برای بدن شما ناراحت کننده است، از بین ببرید.

مشاور مزون گالانت خاطرنشان می‌کند که کارشناسان سایز سوتین آموزش دیده‌اند تا راهنمایی‌ها و توصیه‌های بهینه را در مورد بهترین مدل‌ها برای فرم شما ارائه دهند. او می‌گوید: «شناخت اندازه واقعی و یافتن بهترین استایل‌ها فواید مثبت زیادی دارد. لباس زیر مناسب می توانند تفاوت ایجاد کنند و زمینه مثبت را برای لباس شما فراهم کنند.

آیا همه عروس ها باید سایز لباس زیر خود را داشته باشند؟

به طور خلاصه، بله: همه عروس ها باید برای لباس زیر روز عروسی خود سایز داشته باشند. هیچ ضرری برای اندازه گیری وجود ندارد، حتی اگر فکر می کنید که ابعاد درست می پوشید.

اگر از برند خاصی استفاده می‌کنید که قبلاً هرگز نپوشیده‌اید، داشتن سایز بسیار مهم است. مشاور گالانت می‌گوید: «اندازه‌های سوتین لزوماً بین برندها برابر نیست. “برخی از مارک ها بزرگ تر هستند، برخی از مارک ها کوچک تر هستند.

چگونه بهترین لباس زیر را برای لباس عروس خود انتخاب کنیم

اگر می‌خواهید لباس زیرتان را اندازه بگیرید، احتمالاً چند تکه برای پوشیدن انتخاب می‌کنید. بنابراین برای اینکه از قرار ملاقات حداکثر استفاده را ببرید، پالپ پیشنهاد می‌کند یک عکس از لباس عروسی خود همراه داشته باشید تا کارشناس سایزبندی دقیقاً ببیند چه چیزی باید بپوشید.

لباس زیر لباس عروس در مقابل لباس زیر روزمره

هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید شما باید برای روز عروسی خود لباس زیر جدید بخرید. اگر سوتینی دارید که کاملاً دوستش دارید، یک شلوار راحت دارید که فکر می‌کنید خوب کار می‌کند، یا لباس‌هایی که واقعاً به آن علاقه دارید، حتماً آن‌ها را بپوشید.

پیشنهاد: زیر لباس عروس چه چیز باید پوشید؟

اگر می‌خواهید یا احساس می‌کنید به چیز جدیدی نیاز دارید، ممکن است بخواهید چند قطعه جدید را انتخاب کنید. مشاور مزون گالانت می‌گوید: «برای یکی از خاص‌ترین زمان‌های زندگی‌تان، می‌خواهید مطمئن شوید که تکه‌های لباس زیر مناسبی دارید که بتوانید به راحتی آن را در تمام روز (و شب) بپوشید، اما این نباید لباس زیر روزمره شما باشد.

اشتباهات در اندازه گیری لباس زیر لباس عروس

هرگز سعی نکنید چیزی را که اندازه شما نیست به زور انتخاب کنید. “سعی نکنید کاری را انجام دهید که کاملاً درست نیست.” سوتین، و لباس زیری که در نهایت انتخاب می‌کنید باید «خاص و راحت باشد و به شما احساس خوبی نسبت به خودتان بدهد».

همچنین حتماً از لباس‌های زیری که دائماً باید مرتب شوند، یا جابجا شوند، خودداری کنید. مشاور گالانت می‌گوید: سایز گرفتن طولی نمی کشد و نه تنها شب عروسی شما را راحت تر می کند، بلکه بقیه خرید لباس شما را نیز آسان تر می کند.

پیشنهاد: اینستاگرام مزون گالانت را دنبال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.