مدل لباس شب بلند جدید

مدل لباس شب بلند شیک و جدید

مدل لباس شب بلند جدید و شیک

انواع مدل لباس شب بلند در مزون لباس شب گالانت، طراحی و تولید می شود. فرایند تولید یک محصول زیبا و منحصر به فرد در مزون گالانت، از طراحی لباس شروع می شود و با انتخاب پارچه باکیفیت ترک ادامه می یابد و در نهایت با یک دوخت بسیار ظریف و شیک، مدل جدید لباس شب شیک و لاکچری آماده استفاده برای خانم ها و بانوان می شود.

انواع مدل های لباس شب بلند تولید شده در مزون گالانت، شامل مدل های جواهر دوزی شده، مدل های گیپور دار، سینه باز و سینه بسته می باشند. همچنین مزون گالانت در گالری لباس شب و لباس مجلسی خود انواع مدل های ساتن، دانتل و ترک به همراه مدل های لباس شب بلند ترک، پوشیده و دکلته را برای بانوان عزیز آماده کرده است.

انتخاب لباس شب بلند

در انتخاب لباس شب و لباس مجلسی بلند باید به نکات زیادی توجه کرد. ما در مزون گالانت به شما کمک میکنیم که لباس شب بلند خود را در سایز مناسب انتخاب کنید. در انتخاب جنس مناسب برای شما راهنمایی های لازم را خواهیم کرد.

لباس شب و مدل لباس مجلسی بلند، مناسب لباسی است که کیفیت پارچه خوبی داسته باشد تا دوام لازم را برای پوشیدن به دفعات را داشته باشد. انتخاب رنگ مناسب لباس شب بلند، بسته به مجلس باید با دقت انجام شود. در مجالس خیلی رسمی نمیتوان از لباس شب باز و رنگ های خیلی شاد استفاد کرد. و بهتر است از لباس شب بلند پوشیده در این مجالس استفاده کرد.

جنس پارچه لباس شب بلند

همانطور که گفتیم پارچه های فاخر ترکی که در لباس شب تولید شده در مزون گالانت استفاده می شود جنس های ساتن، گیپور، گیپور، حریر و لمه دارند.

برای نگهداری این پارچه ها باید به نکات زیادی توجه کرد. مخصوصا هنگام شستن، باید راهنمای شستن لباس مجلسی را به دقت رعایت کرد.

انواع لباس شب بلند

در مزون لباس مجلسی گالانت، انواع مدل های لباس شب بلند و لباس مجلسی بلند، مثل لباس شب بلند پوشیده، لباس شب بلند دنباله دار، لباس شب بلند بدون آستین و آستین دار و سایر مدل های جدید ارائه می شود.

در ادامه شما را دعوت میکنیم که از کالکشن مانتو رنگی مجلسی زنانه گالانت دیدن فرمایید:

لباس شب بلند بدون آستین
لباس شب بلند بدون آستین
لباس شب بلند پوشیده آستین پف
لباس شب بلند پوشیده آستین پف
لباس شب بلند گلدوزی
لباس شب بلند گلدوزی
لباس شب بلند بدون آستین گالانت
لباس شب بلند بدون آستین گالانت
لباس شب بلند پوشیده بنفش
لباس شب بلند پوشیده بنفش
لباس شب بلند پوشیده آستین دنباله دار
لباس شب بلند پوشیده آستین دنباله دار
لباس شب بلند آستین دار زرد
لباس شب بلند آستین دار زرد
لباس شب بلند سفید گلدار
لباس شب بلند سفید گلدار
لباس شب بلند خاکستری جدید
لباس شب بلند خاکستری جدید

3.7/5 - (3 امتیاز)

این نوشته را به اشتراک بگذارید

مطالب بیشتر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *