بستن

سبد خرید شما خالی است.

مدل مانتو مجلسی رنگی

مانتو مجلسی مزون گالانت 7 اسفند 1400 0 دیدگاه
انواع مدل مانتو مجلسی رنگی جدید

مدل مانتو مجلسی رنگی جدید و شیک

انواع مدل لباس مجلسی رنگی یکی از لباس هاییست که در مجالس رسمی پوشیده می شود. بسیاری از مانتو مجلسی ها از رنگ های سنگین و بسیار رسمی هستند که شاید خانم های شاد، مایل به استفاده از آنها نباشند. در این پست چند مدل زیبا از مانتو رنگی مجلسی و رسمی را در مزون گالانت به شما عزیزان معرفی میکنیم.

انتخاب مانتو رنگی

در انتخاب مانتو مجلسی باید دقت کرد که از رنگ هایی استفاده کنیم که بتوانیم در مراسم های مختلف استفاده کنیم. شاید برخی مانتو های رنگی مثل قرمز، یا زرد یا بنفش را نتوان در مجالس عزا یا مراسم های اداری پوشید.

بنابراین توصیه ما این است که از مانتو های رنگی مجلسی، مثل سبز، آبی، زرشکی در مجالس مهمانی و جشن تولد، یا مهمانی های خانوادگی و دوستانه استفاده کنید. تا علاوه بر حفظ استایل مناسب، باعث شود ظاهری درخور داشته باشید.

جنس پارچه مانتو

در تولید مانتو های رنگی توسط مزون مانتو مجلسی گالانت، از پارچه های نخی، کرپ، فاستونی، جین، کتان، ژاکارد، ریون، چرم، فیونا، ساتن و ابریشم استفاده می شود. که علاوه بر کیفیت خوب وممتاز، با طراحی و دوخت ظریف مزون گالانت نیز همراه است.

انواع مانتو مجلسی رنگی

در مزون گالانت، مانتو های رنگی مختلفی با طراحی های خاص تولید می شود. انواع مانتو ساده رنگی، مانتو زنانه مجلسی بلند رنگی، مانتو مجلسی کوتاه رنگی، مانتو مینیمال، جلوباز، کژوال و رسمی برای بانوان شیک پوش ارائه می شود.

در ادامه شما را دعوت میکنیم که از کالکشن مانتو رنگی مجلسی زنانه گالانت دیدن فرمایید:

مانتو مجلسی زنانه آبی
مانتو مجلسی زنانه بلند و قرمز
مانتو زنانه مجلسی رنگی بنفش بلند
مانتو کوتاه قرمز گلدوزی
مانتو طوسی کوتاه مجلسی
مانتو مجلسی کوتاه صورتی گلدوزی شده
مانتو مجلسی کرمی
مانتو مجلسی بنفش
مانتو مجلسی زنانه آبی کبود

دیدگاهتان را بنویسید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.