راهنمای نگهداری لباس عروس قبل از عروسی + 9 مدل جدید

راهنمای نگهداری لباس عروسی قبل از عروسی - مزون گالانت

خرید لباس عروس از مزون عروس یا خیاط خود هیجان انگیز است! با این وجود، نگهداری لباس عروس قبل از عروسی بسیار مهم است. عدم نگهداری درست می تواند یک تجربه ناخوشایند برای عروس ها باشد.

چه می شود اگر چیزی روی آن ریخته شود و قبل از عروسی به کلی خراب شود؟ چه می شود اگر یک حیوان خانگی یا کودک کوچک بر روی آن بیفتد و در نهایت آن را از بین ببرد؟

در این حین شما می فهمید که روش های زیادی وجود دارد که سلامتی لباس عروس شما می تواند به خطر بیفتد ، و مطمئناً نمی خواهید هیچ یک از آنها قبل از عروسی اتفاق بیفتد.

نگهداری لباس عروس قبل از عروسی برای بی نقص بودن آن لازم است
نگهداری لباس عروس قبل از عروسی برای بی نقص بودن آن لازم است

خوشبختانه ، نگهداری لباس عروسی قبل از عروسی آنقدر پیچیده نیست در مزون گالانت برای کمک به شما در آوردن با اطمینان از آوردن آن لباس زیبا به خانه ، با متخصصان لباس عروس مزون گالانت صحبت کردیم و از آنها خواستیم که نکات لازم را برای نگه داشتن لباس عروس خود در شرایط عالی پیش از عروسی به اشتراک بگذارند. در ادامه همراه ما باشید.

حتما بخوانید: راهنمای نگهداری لباس عروس

بهترین راه برای نگهداری لباس عروس قبل از عروسی چیست؟

لباس عروسی از نظر جنس پارچه و نوع دوخت متفاوت است، به این معنی که آنها به طور کلی به شرایط مختلف ذخیره سازی نیاز دارند. قبل از انجام هر کاری مشاور مزون گالانت توصیه می کند از طراح عروسی ، مزون عروس یا خیاط خود بپرسید که چگونه آنها پیشنهاد می کنند لباس را نگهداری کنید. همچنین باید بپرسید که آیا دستورالعمل های ویژه خاصی وجود دارد که باید آنها را اجرا کنید؟

این سه نکته تأیید شده توسط متخصص لباس عروس گالانت تقریباً در مورد هر لباس عروسی صحیح است.

  • لباس عروس خود را در جایی خنک ، خشک و تاریک نگهداری کنید: نور خورشید دوست لباس شما نیست. مشاور گالانت می گوید: “به طور کلی، بهترین مکان برای ذخیره لباس عروسی شما یک مکان تاریک و خشک مانند کمد است.” او توصیه می کند که آن را از سایر لباس هایی که ممکن است کم رنگ یا کثیف باشد ، دور نگه دارید.
  • لباس عروس خود را با خیال راحت آویزان کنید: همیشه مطمئن شوید که لباس خود را با روبان های آویز، آویزان کنید اما باید دقت کنید برخی از لباس عروس ها نباید آویزان شوند. پس از مزون خود در مورد آویزان کردن لباس عروس سوال بپرسید.
  • از یک کاور لباس قابل تنفس استفاده کنید: همیشه لباس خود را در یک کیسه پوشاک پارچه ای نگهداری کنید و هرگز از یک کیسه پلاستیکی استفاده نکنید. کاور مناسب بهترین راه برای جلوگیری از تماس لباس شما با هر چیزی با یک سطح خشن و تیز است.

به یاد داشته باشید ، اگر قصد دارید قبل از عروسی، لباس عروس خود را امتحان کنید، آن مراقب باشید! اطمینان حاصل کنید که آن را تا حد امکان از عرق و آرایش دور نگه دارید. این نوع روغن ها در ابتدا می توانند نامرئی باشند اما بعد از اینکه برای یک دوره زمانی لباس شما نگهداری می شوند ، باعث تغییر رنگ روی لباس می شوند.

حتما بخوانید:راهنمای خرید لباس عروس

چرا مهم است که یک لباس عروس قبل از عروسی به خوبی نگهداری شود؟

لباس عروسی مشابه لباس تابستانی شما نیست. لباس عروس به طور کلی سنگین تر است و با مواد ظریف تری نسبت به لباس روزمره شما ساخته شده است، به این معنی که برای حفظ آن در شرایط کامل به کمی دقت اضافی نیاز دارد. نگهداری صحیح آن به این معنی است که در روز عروسی به آماده سازی کمی نیاز دارد.

نگهداری مناسب لباس عروسی برای حفظ یکپارچگی پارچه و تزئینات و همچنین برای جلوگیری از آسیب از گرد و غبار ، نور و آفات مهم است. لباس عروسی اغلب یک محصول گران قیمت است و نگهداری مناسب می تواند به اطمینان حاصل شود که سالها در شرایط خوبی باقی مانده است. علاوه بر این ، نگهدلری سازی مناسب می تواند حفظ لباس را به عنوان دارایی یا وراثت برای نسل های آینده آسان تر کند.

کجا باید لباس عروسی را نگهداری کنید؟

هنگامی که لباس عروسی خود را پس از تغییر انتخاب می کنید، به طور کلی در یک کیسه قرار می گیرد ، اگرچه ممکن است به جای آن خیاط شما آن را در یک جعبه قرار دهد.

لباسدعروس شما باید از لباس های دیگر دور نگه داشته شود. مشاور مزون گالانت می گوید: “سایر لباس های داخل کمد لباس، میتواند لباس عروس شما را تحت تاثیر قرار دهد” “لباس عروسی خود را از سایر موارد جدا کرده و آن را در یک محیط بدون اسید قرار دهید.”

مطمئن شوید که کیف شما به اندازه کافی بزرگ است تا کل لباس را بپوشاند. اطمینان حاصل کنید که هر کجا که لباس خود را قرار می دهید تیره و خشک باشد تا رطوبت و نور به لباس نرسد.

آیا مواد لباس روش نگهداری سازی را تعیین می کند؟

جنس لباس عروسی شما باید هنگام فکر کردن در مورد نگهداری باید در نظر گرفته شود ، به خصوص اگر به فکر آویزان کردن لباس در کمد هستید.

بیشتر لباس ها به روش هایی طراحی شده اند که می توانند با خیال راحت از حلقه های آویز داخلی خود آویزان شوند.ئبا این حال ، اگر لباس شما با طراحی خاصی آماده شده است، بهتر است برای مدت طولانی از آویزان کردن آن جلوگیری کنید.

لباس عروسی دارای پارچه های بسیار ظریف هرگز نباید آویزان شوند، زیرا زمان زیاد و فشار آن میتواند تاثیر خود را روی درزها قرار دهد، در نهایت شکل لباس را در زمان طولانی تغییر می دهد.

برای این پارچه ها ، قرار دادن لباس در یک جعبه ممکن است بهترین گزینه باشد. نمونه هایی از این پارچه های ظریف شامل ابریشم و ارگانزا است. اگر لباس شما مهره ای است، باید در نگهداری آن نیز مراقبت بیشتری کنید.

چگونه باید لباس عروس را آویزان کنید؟

اگر مطمئن شده اید که لباس عروس شما می تواند با خیال راحت در کمد آویزان شود، هنوز باید هنگام انجام این کار مراقب باشید: قبل از هر چیز ، حتماً از یک چوب لباسی خالی و محکم استفاده کنید. در مرحله بعد ، حتماً لباس را از حلقه های داخلی آویزان کنید.

اجازه ندهید وزن لباس کاملاً روی تسمه ها یا شانه های لباس خود آویزان شود. این عناصر معمولاً بسیار ظریف هستند و می توانند کشش داشته باشند و گاهی اوقات حتی پاره شوند. در مورد دامن، بیش از حد حساس نشوید. کارشناسان ما می گویند تا زمانی که لباس شما در کیسه مخصوص باشد، جای دامن امن است.

جدید ترین مدل های لباس عروس مزون گالانت را در زیر مشاهده کنید:

پیج اینستاگرام مزون گالانت را دنبال کنید

5/5 - (3 امتیاز)

این نوشته را به اشتراک بگذارید

مطالب بیشتر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *