چه کسی را همراه خرید لباس عروس ببریم؟

چه کسی را همراه خرید لباس عروس ببریم؟ - مزون گالانت

وقتی در حال خرید لباس عروس هستید، افرادی که برای همراه خرید لباس عروس بودن انتخاب می‌کنید می‌توانند این تجربه را برای شما بی‌نظیر تمام کنند یا آن را به تجربه ای تلخ تبدیل کنند! مشاور لباس عروس می‌گوید: «به هر حال زمان خرید لباس عروس برای یک زن بسیار مضطرب است. اما تصمیم گیری بین آنچه که دوستانتان به شما می گویند و مادرتان فکر می کند که باید انجام دهید و آنچه واقعا می خواهید باشید سخت می شود! بنابراین نوع افرادی که از آنها می خواهید برای خرید بیایند مهم هستند.

مزون لباس عروس گالانت
مزون لباس عروس گالانت

برای نجات عروس ها از یک خرابی اجتناب ناپذیر، در مزون گالانت توصیه های خاص خود را در مورد چگونگی تصمیم گیری برای خرید لباس عروس ارائه می دهیم.

عضو دوستانه خانواده

در یک قرار ملاقات در مزون برای خرید لباس، به همراهی نیاز دارید که دکمه های شما را ببندد اما به این سادگی نیست! کارشناس خرید لباس عروس می‌گوید: «همه ما آن عضو خانواده را داریم که احتمالاً چیزی را می‌گوید که شاید خیلی سودمند نباشد. درعوض، «شما می‌خواهید افرادی آرام‌بخش در کنار شما باشند که مراقب شما و حرف هایشان باشند، صادقانه اما دوستانه نظرشان را بگویند». آیا همراهی با مادر شوهر مناسب است؟ در جواب باید گفت: «ابتدا توسط مادرت اجراش کن. او ممکن است به شما نگوید، اما این زمان برای او نیز بسیار خاص است.»

ساقدوش های بدون حاشیه، همراه خرید لباس عروس آرام!

اگر به راحتی آشفته می شوید، سه الی ۵ همراه خرید لباس عروس بیشتر نداشته باشید. باید توجه کنید: «به همراه خود و قرار ملاقات لباس مانند میزبانی یک مهمانی شام فکر کنید. «هر فرد چه چیزی با خود می آورد و آیا با هم کنار می آیند؟ چه کسی انتخابی را تشویق می‌کند که واقعاً متعلق به شما باشد، حتی اگر سلیقه او نباشد؟». اگر یکی از بهترین همراه های محبوب شما مسلماً یک دختر بدجنس، یا کسی است که به ساختن صحنه ای غیرضروری معروف است، احتمالاً نباید همراه شما در خرید لباس عروس باشد.

آن دسته از دوستان صمیمی تان، که حواسشان به اینستاگرام خود و دیدن یوتیوب مشغول است را همراه خرید لباس عروس برای خود نیاورید. آنها هیچ کمکی به شما نمیتوانند بکنند!

خرید انفرادی

پیشنهاد جدی: حداقل یک بار به تنهایی به خرید بروید—به دور از هرگونه قضاوت، متقاعد کردن، یا نظرات دیگران (حتی کسانی که خوش نیت هستند). همانطور که مشاوره خرید لباس می گوید، “شما کسی را می خواهید که 100 درصد شما را همراهی کند – وقتی لباس مورد علاقه خود را انتخاب می کنید، در کنار شما باشد.” به چه کسی بهتر از خودتان می توانید اعتماد کنید؟ اما لازم است که قبل از خرید 70 نکته برای خرید لباس عروس رویایی خود را به طور کامل بررسی کنید!

به این post امتیاز دهید!

این نوشته را به اشتراک بگذارید

مطالب بیشتر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *