بستن

سبد خرید شما خالی است.

تاریخچه لباس عروس دنباله دار

لباس عروس مزون گالانت 6 مهر 1401 0 دیدگاه
تاریخچه لباس عروس دنباله دار - مزون گالانت

دامن بلند در تاریخچه لباس عروس دنباله دار یک طرح الهی است که لباس عروس را از یک مدل معمولی به مدلی خارق العاده تبدیل می کند. اگر به برخی از نمادین ترین عروس های مشهور تاریخ فکر کنید، اولین چیزی که احتمالاً در مورد تأثیر لباس عروسی آنها توجه خواهید کرد طول دامن آنها است. در ادامه همراه مزون لباس عروس گالانت باشید.

پرنسس دایانا بدون شک یکی از معروف ترین لباس های عروسی تمام دوران را داشت. در حالی که عناصر برجسته لباس عروس او مانند پاپیون و آستین‌های پف‌دار با توری باورنکردنی، دامن‌های حجیم و پولک دوزی و مروارید دوزی، آن را خاصکرده است، شکی نیست که این دامن دنباله دار بود که این لباس را برتر جلوه داد.

طول دامن تافته ابریشمی او حدود 8 متر بود و هنگامی که با حجاب جذاب او که از 140 متر پارچه توری ساخته شده بود ترکیب می‌شد، این اثر یک لباس عروس بی نظیر بود.

تاریخچه لباس عروس دنباله دار | پرنسس دایانا
تاریخچه لباس عروس دنباله دار | پرنسس دایانا

دیگر عروس‌های سلطنتی که لباس عروس دنباله دار را پذیرفته‌اند شامل ملکه الیزابت، کاترین میدلتون و مگان مارکل هستند. علاوه بر این، ریحانا در سال 2015 مراسم Met Gala را با لباس Guo Pei خود که دارای دامنی به طول 16 فوت بود اجرا کرد.

و اخیراً، فلورانس پوگ در جشنواره فیلم ونیز یک کت و شلوار زنانه والنتینو اوت کوتور به تن کرد، که با یک پارچه توری سیاه مایل به زرد و قطاری تزئین شده با پولک نقره ای تکمیل شده بود.

تاریخچه لباس عروس دنباله دار

تاریخچه لباس عروس دنباله دار به قرون وسطی برمی گردد و برای تحت تاثیر قرار دادن مهمانان عروسی بر روی لباس عروس گنجانده شده است. در آن زمان، دامن بلند به عنوان یک جزئیات فوق‌العاده مجلل و لوکس تلقی می‌شد، و به این ترتیب، فقط برای کسانی که در محافل جامعه بالا بودند مقرون به صرفه بودند. همچنین تصور می شد که طول دامن نشان دهنده رتبه اجتماعی عروس است – دامن طولانی با ثروتمندی عروس برابری می کند.

در عصر مدرن، لباس عروس دنباله دار راهی برای ایجاد تاثیرگذاری بالا به استایل عروس شما است. دامن بلند و دنباله دار در لباس عروس یک ویژگی بسیار منحصربه‌فرد است، زیرا چیزی نیست که در زندگی روزمره خود بپوشید.

در واقع، اکثر زنان در زندگی خود به غیر از روز عروسی هرگز لباس دنباله دار نمی پوشند. برخی از لباس‌های عروسی شگفت‌انگیز که در سال‌های اخیر روی عروس‌های مشهور دیده‌ایم عبارتند از کیت ماس ​​در لباس عروس جان گالیانو، و لباس عروسی سه تکه اولیویا پالرمو، از جمله دامن توری و توری با دامنی بسیار متفاوت و بسیار شیک.

مدل های لباس عروس دنباله دار مدرن

طبق تعریف رسمی، لباس عروس دنباله دار به طول اضافی پارچه گفته می‌شود که از پشت لباس عروسی کشیده می‌شود که در حین راه رفتن از پشت آن خارج می‌شود. می توان آن را به لباس خود وصل کرد یا به عنوان یک پارچه جداشدنی، با سبک های مختلف انتخاب کرد.

نه تنها توجه به مدل لباس عروس دنباله دار مهم است، بلکه عروس ها باید در هنگام جستجوی لباس عروس، قد خود را نیز در نظر بگیرند. همچنین اگر شما ریزه اندام هستید، دامن فوق العاده طولانی را انتخاب نمی کنم زیرا می تواند شما را کوچکتر نشان دهد. تناسب ها در دامن لباس عروس بسیار مهم هستند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید لباس عروس

جایگزین لباس عروس دنباله دار

برای برخی از عروس ها، لباس با دامن بلند آن چیزی نیست که برای روز عروسی خود تصور می کنند. و اگر به نظر شما شبیه است، نگران نباشید، کاملاً خوب است! بالاخره عروسی شماست و باید قوانین را شما انتخاب کنید.

یک جایگزین زیبا برای دامن بلند، لباس عروس گلدوزی شده با جذابیت های هنری بالاست. همچنین مدل های لباس عروس راسته همیشه جذاب و دوست داشتنی هستند.

یکی دیگر از جایگزین ها برای لباس عروس دنباله دار در ایران لباس عروس پوشیده و با حجاب است. سعی کنید حتما انواع مدل های لباس عروس دکلته را نیز بررسی کنید.

یکی دیگر از جذاب ترین مدل ها، لباس عروس پفی است که خیلی از عروس ها عاشق آنها هستند.

پیشنهاد: برای مشاهده جدید ترین مدل های لباس عروس و لباس زنانه اینستاگرام مزون گالانت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.