بستن

سبد خرید شما خالی است.

معرفی مدل مانتو مجلسی تابستانی

مانتو مانتو مجلسی مزون گالانت 27 تیر 1401 0 دیدگاه
معرفی مدل های مانتو مجلسی تابستانی - مزون گالانت

انتخاب مانتو مجلسی تابستانی، یک چالش برای خانم ها در فصل گرم تابستان است. مهم ترین مورد در انتخاب مانتو مجلسی تابستانه، رنگ مانتو و جنس مانتو است. چرا که رنگ و جنس مانتو می توانند در گرمای تابستان، با شما خنکی هدیه بدهند.

برای پیدا کردن رنگ های مناسب مانتو مجلسی تابستانی مناسب این فصل در ادامه با ما همراه باشید. مزون گالانت انواع مانتو مجلسی را بر اساس فصل و رنگ‌های مد سال تهیه و تولید می‌کند.

انتخاب رنگ مانتو مجلسی تابستانی

وقت آن است که مانتو های مجلسی مناسب تابستان مزون گالانت را خریداری کنید و در برابر همه بدرخشید.

تابستان، یعنی زمانی که روزها طولانی و شب ها کوتاه هستند. آفتاب تابستانی را با لباسی با رنگ های طیف گرم منعکس کنید. یعنی سعی کنید از رنگ های گرم که در فصل تابستان دیده می‌شود در مانتو مجلسی خود استفاده کنید.

از رنگ هایی که منعکس کننده آسمان آبی آفتابی، غروب های عاشقانه، شکوفه های تابستانی درختان میوه و آبی اقیانوس الهام بگیرید. با در پوشیدن این رنگ های جذاب تابستانه از انتخاب مانتو تابستانی خود لذت ببرید، اما فراموش نکنید که در مانتو تابستانه مجلسی و استایل خود طیف رنگ سفید را هم ترکیب کنید.

رنگ های مانتو تابستانی

رنگ های طیف سفید برای تابستان: تابستان زمان پوشیدن مانتو مجلسی سفید است. مانتو های سفید تقریباً برای هر رویدادی در تابستان مناسب هستند.- اگر در عروسی یا هر جشن دیگری شرکت می‌کنید، میخواهید با دوستان خود یک عصر تابستانه را در کافه بگذرانید؟ پس لباس تابستانی سفید را در کمد خود داشته باشید.

مدل مانتو مجلسی بلند

مدل های مانتو مجلسی بلند جدید و شیک 2022 – 1401

مانتو های صورتی و قرمز برای تابستان: مانتو های طیف، بنفش و صورتی پررنگ را در تابستان بپوشید. مانتو صورتی برای رویدادهای تابستانی فوق العاده هستند. حتی با یک شال قرمز روشن مانند گل بهی می توانید جذاب تر شوید.

رنگ های زرد مانت مجلسی برای تابستان: هنگامی که تابستان نماد نوشیدنی های خنک مثل موهیتو بر پایه لیمو است! از رنگ زرد لیمو به عنوان الهام بخش رنگ استفاده کنید! یک رنگ مانتو تابستانی که برای این فصل روشن و گرم سال مناسب است، زرد لیمویی است.

زردهای تابستانی برتر این فصل: زرد لیمویی و زعفرانی.

مانتو مجلسی مشکی

مدل هاب مانتو مجلسی مشکی شیک 1401

طیف های مانتو مجلسی نارنجی برای تابستان: نارنجی یک رنگ جذاب برای مانتو مجلسی در تابستان است! یک مانتو نارنجی مثل پرتغال ماندارین شیرین، مطمئناً هر رویداد تابستانی را که در آن شرکت کنید شیرین می کند!

پرتقال های تابستانی برتر این فصل: پرتقال ماندارین و پرتقالی.

انتخاب رنگ پاییزی لباس مجلسی

راهنمای انتخاب رنگ پاییزی لباس مجلسی

طیف های رنگ آبی مانتو برای تابستان: آبی یکی از جذاب ترین رنگ مدل مانتو مجلسی تابستانی است که می توانید داشته باشید. از آب‌های آبی رویایی سواحل مورد علاقه‌تان الهام بگیرید. یک مانتو مجلسی کار شده به رنگ آبی در یک رویداد تابستانی قطعاً سروصدا خواهد کرد!

برترین رنگ برای لباس مجلسی تابستانه این فصل: آبی دریایی، فیروزه ای و آبی موزاییکی.

اینستاگرام مزون گالانت را برای مشاهده جدید ترین مدل های مانتو دنبال کنید

پیشنهاد مزون گالانت:

از سایر دسته محصولات ما دیدن کنید!

دیدگاهتان را بنویسید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.