بستن

سبد خرید شما خالی است.

کی لباس عروس بخریم؟! (+9 مدل جدید)

لباس عروس مزون گالانت 20 دی 1401 0 دیدگاه
کی لباس عروس بخریم؟! - مزون گالانت

اگر به این سوال برخورده اید که کی لباس عروس بخریم؟! در ادامه همراه ما باشید! اگر شما به تازگی نامزد کرده اید و هیجان زده اید که لباس عروس بخرید. در حالی که ممکن است تاریخ عروسی شما مشخص نشده است، یک نکته مهم برنامه ریزی که باید در مورد آن فکر کنید این است که چه زمانی لباس عروسی خود را باید بخرید. از آنجایی که تولید لباس عروس های سفارشی معمولاً حدود 6 تا 9 ماه طول می کشد، پس بهتر است که به سراغ برنامه ریزی دقیق خرید لباس عروس بروید.

کی لباس عروس بخریم؟! - مزون گالانت

در ادمه همراه مزون گالانت باشید، تا به شما بگوییم کی باید برای خرید لباس عروس اقدام کنید.

کی لباس عروس بخریم؟! بعد از نامزدی و عقد

بعد از نامزدی و عقد بهترین زمان خرید لباس عروس است. در این میان باید در ایتدا به خوبی برنامه ریزی کنید که دقیقا کی زمان عروسی شماست، و سپس برنامه ریزی خود را برای جستجو و یافتن لباس عروس را انجام دهید.

بعد از اینکه محل برگزاری عروسی را انتخاب کردید

مشاور مزون لباس عروس گالانت توصیه می‌کند تنها پس از تعیین مکان عروسی خود به خرید لباس بروید، که منطقی است با توجه به اینکه می‌خواهید لباسی بپوشید که به حال و هوای محل برگزاری عروسی بخورد!

او می افزاید: «مهم است مکانی را انتخاب کنید که کل فضای عروسی باشد، و اما بعد از آن، مهم است که واقعاً به فکر لباس خود باشید و آن را شش تا نه ماه قبل از عروسی انخاب کنید. “این اجازه می دهد تا با آرامش خرید کنید.” همچنین باید بودجه لباس عروسی خود را تا این مرحله نهایی کنید (از جمله هزینه های تغییر)، و همچنین خانم ها (یا آقایان) خوش شانسی را که می خواهید در چنین سفر خریدی پرمخاطب همراهی کنید، انتخاب کنید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید لباس عروس

با رزرو قرار ملاقات ها در مزون لباس عروس از قبل برنامه ریزی کنید، زیرا وقت ها در مزون های عروس به سرعت باورنکردنی پر می شود. تحقیقات خود را نیز انجام دهید – به انتخاب طراح هر سالن، قیمت، و اندازه‌های نمونه آن‌ها توجه کنید تا مطمئن شوید که متناسب با لباس و دید شما است.

در هر قرار ملاقات برای سالن، شما با یک مشاور صحبت می کنید و نمونه لباس های لباس را امتحان می کنید. از آنجا، هنگامی که به لباسی که به شما احساس زیباترین و عروس بودن را می دهد انتخاب خود را نهایی کنید.

9 ماه قبل از عروسی

لباس نهایی انتخابی خود را در یک سالن عروس نهایی کنید، هر گونه سفارشی سازی مورد نظر را مشخص کنید، 50 تا 60 درصد ودیعه بپردازید و شش تا نه ماه را برای ساخت لباس سفارشی اختصاص دهید.

5 ماه قبل از عروسی

در حالی که منتظر می مانید تا لباس زیبایتان به ثمر بنشیند، یک خیاط در نظر بگیرید، که احتمالاً سالن عروس شما آن را در خانه ارائه می دهد یا شما را به سمت یک آرایشگر معتبر راهنمایی می کند. برخی از خیاطان ممکن است به ازای هر سرویس هزینه کنند (به عنوان مثال سجاف کردن، گرفتن نیم تنه، و غیره)، در حالی که برخی دیگر ممکن است هزینه ثابتی را برای تغییرات کلی درخواست کنند، بنابراین بودجه متناسب با آن را داشته باشید.

در مرحله بعد، بیایید در مورد اکسسوری صحبت کنیم! پس، حجاب، جواهرات و سایر زیورآلات خود را قبل از اولین لباس خود انتخاب کنید تا نگاهی اجمالی به ظاهر کامل داشته باشید.

کفش عروسی نیز برای تعیین طول پاچه لباس شما ضروری است. کفشی را پیدا کنید که مکمل لباس شما باشد و با حال و هوای عروسی مطابقت داشته باشد. مشاور گالانت توصیه می‌کند: اگر بیرون از خانه و سالن عروسی میگیرید، حتما نوع کفش مناسب را انتخاب کنید.

3 ماه قبل از عروسی

در این لباس باید تمام شود و میتوانید لباس خود را بپوشید و خود را در آینه ببینید!

6 تا 8 هفته قبل از عروسی

اولین زمان مناسب تغییرات جزئی انجام دهید (تغییر یقه، کوتاه کردن دامن، و غیره)، و یک یا دو ساقدوش را همراه خود بیاورید تا نظرشان را در مورد لباس بدهند. خرید لباس زیر عروس خود را تا بعد از این مرحله متوقف کنید تا بهترین لباس زیر را برای شرایط خاص خود بسنجید. همچنین وزن خود را از اینجا به بعد ثابت نگه دارید، اما اگر وزن شما نوسان داشت، نترسید!

4 هفته قبل از عروسی

بررسی دوم را انجام دهید. در حال حاضر، بیشتر کارهای سنگین باید تکمیل شده باشند، بنابراین دید بهتری از ظاهر لباس خواهید داشت. اگر تا به حال این کار را نکرده اید، سرپوش، حجاب و لوازم جانبی نهایی را انتخاب کنید. و بپوشید و بررسی کنید.

2 هفته قبل از عروسی

برخی از لباس‌ها فقط به دو سری بررسی نیاز دارند، اما ممکن است نیاز به تغییر دور سوم و نهایی باشد. لباس عروس باید تقریباً بی عیب و نقص باشد. کل پکیج عروسی خود را امتحان کنید – حجاب، کفش، و همه چیز – و برای یک ظاهر کامل

1 هفته قبل از عروسی

به طور رسمی زمان بحران فرا رسیده است: تا این مرحله، لباس تمام شده خود را برمی دارید و باقی مانده، از جمله هزینه های تغییر را پرداخت می کنید.

لباس عروس خود را که آماده شده است، در بسته بندی مناسب حمل کنید و به منزل ببرید.

روز عروسی

قبل از راه رفتن در راهرو، لباس را از بسته بندی بیرون بیاورید، آن را آویزان کنید تا هوا خارج شود، سپس هر گونه چین و چروک را از بین ببرید تا ظاهری کامل و عالی داشته باشید. لباس عروس خود را که برای آن ماه ها قبل برنامه ریزی کرده بودید را بپوشید و همچون ستاره، در روز عروسی خود بدرخشید.

خرید جدید ترین مدل های لباس عروس

اینستاگرام مزون گالانت را دنیال کنید

دیدگاهتان را بنویسید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.