بستن

سبد خرید شما خالی است.

اشتباهات در خرید لباس عروس (10 نمونه از رایج ترین آنها)

لباس عروس مزون گالانت 8 خرداد 1403 0 دیدگاه
اشتباهات در خرید لباس عروس

اگر در هنگام انتخاب و خرید لباس عروس اشتباهات در خرید لباس عروس را مرتکب نشوید، قطعا یک انتخاب عالی خواهید داشت و مانند یک الماس در شب عروسی خود خواهید درخشید. اگر مراسم عروسی شما نزدیک است و در حال برنامه ریزی برای خرید لباس عروس هستید، این 10 اشتباه خرید لباس عروس که مزون گالانت گفته است را انجام ندهید.

وقتی زمان قرار ملاقات در مزون لباس عروس مورد نظر شما فرا می رسد، برای فرآیند پیدا کردن لباس خود آماده باید آماده باشید. اگرچه این زمان هیجان انگیزی است، اما پیدا کردن لباس مناسب به خودی خود یک فرآیند زمان بر و کمی سخت است.

با این حال، مهم است که این را در نظر داشته باشید که باید به غریزه درونی خود اعتماد کنید و با مشاور مزون خود در مورد آنچه دوست دارید و ندارید، صادق باشید. ممکن است در نهایت عاشق لباس عروسی شوید که در ذهن شما نبوده است. با در نظر گرفتن این موضوع، هنگام خرید لباس عروس باید از چند اشتباه اجتناب کرد؛ کارشناسان مزون گالانت با این نکات می خواهند به شما کمک کنند از این اشتباهات رایج در خرید لباس عروس جلوگیری کنید و یک خرید مطمئن داشته باشید.

1- اشتباه خرید لباس عروس بدون آگاهی از تاریخ دقیق عروسی

وقتی یک عروس برای خرید می‌ آید، اولین سؤالی که مشاوران مزون لباس عروس می‌ پرسند این است که مراسم عروسی آنها در چه تاریخی است؛ زیرا جواب این سوال تعیین می‌ کند که او چه گزینه‌ هایی برای لباس عروس دارد.

عروسی که در بازه زمانی کوتاه تری (کمتر از چهار ماه آینده) ازدواج می کند، انتخاب های محدودی خواهد داشت، زیرا هر لباس عروس برای آماده شدن زمان زیادی می‌ برد. لباس‌های عروس مزون گالانت سفارشی هستند و پارچه‌ ها و مواد از سرتاسر جهان برای طراحی و دوخت لباس عروس تهیه می‌ شوند. مشاور بهتر می‌ تواند عروس را به سمت لباس مورد نظرش هدایت کند که با جدول زمانی او مطابقت دارد.

توجه: به توصیه مشاوران مزون گالانت بهتر است حداقل از 9 ماه قبل از مراسم عروسی خود اقدام به خرید لباس عروس کنید.

اگر قصد خرید لباس عروس را دارید، مشاوران ما در مزون گالانت شما را در خرید لباس عروس مناسب و زیبا راهنمایی خواهند کرد.

2- توهم بدن در حال تغییر

یکی دیگر از اشتباهات در خرید لباس عروس، که اکثر عروس خانم ها مرتکب می شوند این است که با تغییر فرم بدن به خود فشار می آورند تا لباس مورد نظر را خرید کنند. شما هرگز نباید این کار را انجام دهید. همیشه می توانید لباس را با توجه به فرم بدن خود تغییر دهید. به جای اینکه منتظر بمانید تا بدنتان با یک سبک لباس خاص مطابقت داشته باشد، به دنبال لباسی باشید که چهره فعلی شما را برجسته کند.

در راهنمای خرید لباس عروس به شما گفته ایم که سفارش دادن لباس به اندازه کوچکتر نیز اشتباه بزرگی در هنگام خرید است. وقتی وارد سالن عروس می شوید، لباس باید مطابق با سایز دقیق شما باشد.

3- نداشتن انتظارات روشن

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که عروس خانم ها در هنگام انتخاب و خرید لباس مرتکب می شوند این است که دقیقاً مشخص نمی کنند که چه مدلی از لباس عرس می خواهند. این مهم است که در هنگام خرید لباس ذهن خود را باز نگه دارید، اما نداشتن ایده ای از مدل لباس عروس مورد علاقه کمکی به انتخاب مناسب لباس عروس نمی کند.

قبل از رفتن به مزون لباس عروس، آنچه را که به شما احساس اعتماد به نفس بیشتری می دهد و به همان اندازه مهم است پیدا کنید. سپس، آن ها را یادداشت کنید و در ذهن خود آن موارد را به یک لباس تبدیل کنید. وقتی عروس در لباسش احساس راحتی می‌ کند، زیبایی از درون به بیرون منتقل خواهد شد.

4- غرق شدن در گزینه های اضافی

غرق شدن در آپشن ها یکی دیگر از اشتباهات در خرید لباس عروس است که بعضی از عروس خانم ها هنگام خرید مرتکب می شوند. به هیچ عنوان با گزینه های بی پایانی که در فضای شبکه های اجتماعی وجود دارد خود را گیج و گنگ نکنید. این عکس ها در اینستاگرام و دیگر کانال های اجتماعی می توانند فریبنده باشند.

تمرکز نکردن به طور خاص روی لباسی که شما را به بهترین شکل ظاهر می کند باعث می شود هنگام انتخاب لباس عروس اشتباه کنید. اما حل این اشتباه آسان است. می‌ توانید فقط برای الهام گرفتن به این عکس‌ ها نگاه کنید، اما همیشه به خاطر داشته باشید که با امتحان کردن لباس، تجربه شما ممکن است متفاوت باشد.

5- آوردن همراهان اشتباه برای خرید لباس عروس

در هنگام خرید لباس، این یک رفتار عادی است که نزدیک‌ ترین افراد در این خرید شما را همراهی کنند. عروس ها مشتاقانه منتظر دریافت بازخورد در مورد لباس هستند تا مطمئن شوند که او به بهترین شکل ظاهر می شود، اما این می تواند نتیجه معکوس داشته باشد.

نظرات متعدد باعث تردید عروس در انتخاب آنچه می‌ خواهد می‌ شود، نه آنچه که دیگران می‌ خواهند او انتخاب کند. افراد اشتباه، تمرکز عروس را به هم می‌ زنند و زمان او را نیز از بین می برند.

6- قضاوت یک لباس در آویز آن

قضاوت یک لباس عروس روی چوب لباسی آسان است زیرا فکر می کنید که ظاهر مناسبی ندارد یا مناسب شما نیست. در حالی که ممکن است یک لباس در نگاه اول آن چیزی نباشد که عروس می‌ خواهد، باید به مشاور مزون اعتماد کنید. ما می‌ دانیم که لباس روی بدن چگونه به نظر می‌ رسد مطمئن هستیم که هر لباسی روی چه فرم بدنی مناسب است.

7- کفش عروسی خود را هنگام خرید همراه نداشته باشید

اشتباه کمتر شناخته شده ای که یک عروس مرتکب می شود این است که هنگام خرید کفش مناسب به همراه نمی آورد. ضروری است کفشی را که می‌ خواهید در روز عروسی خود بپوشید یا چیزی شبیه آن به همراه داشته باشید تا ببینید که چگونه با لباسی که انتخاب می‌ کنید هماهنگ است.

فراموش کردن کفش‌ هایتان کار مشاورتان را سخت تر می کند. قد پاشنه و نوع کفش می تواند وضعیت بدن عروس را تغییر دهد، که بر نحوه تناسب لباس تأثیر می گذارد.

8- نداشتن بودجه دقیق برای خرید لباس عروس

نهایی نکردن بودجه خود که می خواهید برای لباس عروس خرج کنید یکی از رایج ترین اشتباهاتی است که عروس ها مرتکب می شوند. وقتی عروسی بدون بودجه مشخص وارد یک بوتیک عروس می شود، به راحتی تحت تأثیر انتخاب ها و نظرات مهمان خود قرار می گیرد و عاشق لباسی می شود که در رنج بودجه اش نیست.

داشتن ایده روشن از آنچه می توانید روی یک لباس عروس سرمایه گذاری کنید به شما امکان می دهد در فرآیند خرید خود تمرکز دقیق داشته باشید. فراتر از خرید لباس عروس، همیشه ایده خوبی است که فرآیند برنامه ریزی عروسی خود را با یک بودجه کلی شروع کنید و سپس بر اساس آن بودجه ای برای لباس خود تعیین کنید. هنگام بازدید از یک فروشگاه، مؤدبانه از آنها بخواهید که فقط لباس هایی را در محدوده قیمت شما به شما نشان دهند.

9- عجله برای خرید لباس عروس

این احتمال وجود دارد که در اولین قرار خرید خود “لباس عروس” مورد نظر خود را پیدا کنید. اما پیشنهاد ما این است که چندین مدل دیگر را هم امتحان کنید، شاید نظرتان عوض شود.

10- فراموش کردن برنامه ریزی برای تغییرات لباس عروس

تغییرات لباس عروس شما زمان می برد. گاهی اوقات هفته ها، حتی بسته به سفارشی سازی که نیاز دارید. پس برای تغییرات احتمالی زمانی را در نظر بگیرید تا در زمان مورد نظر یک عروسی بی نظیر داشته باشید!

دیدگاهتان را بنویسید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.